POLTURIZM

POLSKA - MAŁOPOLSKIE
31-072 Kraków
ul. Wielopole 11/4
tel.: +48 12 421 03 71

www.euroroom.pl
booking@euroroom.pl

POLTURIZM

Вітаємо в Euro-Room, де середньовічна традиція Кракова мішається з культурою сучасної Європи!

Euro-Room є сучасним готелем що знаходиться на третьому поверсі старовинного будинку в самому серці чарівного Кракова. Тільки 150 метрів від Головного Ринку, менш ніж 1000 м від красивого міста Казімєж, і тільки 1000 м від Центрального Залізничного Вокзалу.

У вашому розпорядженні 26 місць, в номерах 1, 2, 3 та 4 особових, о надзвичайно високих стандартах в несподівано низьких цінах.

Якщо Ви цінуєте комфорт і приватність, ми підготували спеціально для Вас 2-кімнатний, 6-особовий апартамент, з ванною кімнатою, кухнею та окремим входом.

Пропонуємо 8 сучасних номерів з ванними кімнатами і апартамент, з ванною кімнатою та окремим входом. Кожен номер збережений в іншому неповторному кліматі, віддає атмосферу найвеличніших міст Європи.

• 1-особовий номер:

"Атени" - Одномісна приватна кімната високого стандарту, з приватною ванною. Особливо ми рекомендуємо її тим, що цінують спокій і приватність в розумній ціні. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

• 2-особовий номер:

"Лондон" - двомісний номер з ванною кімнатою з високими стандартами. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно. Цей номер особливо рекомендується парам яким дорогий мир і недоторканність приватного життя.

"Мадрит" - двомісний номер з ванною кімнатою з високими стандартами. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZM

"Венеція" - двомісний номер з ванною кімнатою з високими стандартами. Розташований поруч з нашою реєстратурою. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZM

• 3-особовий номер:

"Відень" - трьомісний номер з ванною на високому рівні. Особливо рекомендується для сімей з дітьми або групи друзів. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZM

"Прага" - трьомісний номер з одним двоспальним ліжком і одним односпальним ліжком. Високий рівень кімнати з ванною, особливо рекомендується для сімей з дітьми. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZM

"Париж" - трьомісний номер з ванною на високому рівні. Особливо рекомендується для сімей з дітьми або групи друзів. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZMPOLTURIZM

• 4-особовий номер:

"Амстердам" - чотиримісномий номер з окремими ліжками в сам раз для групи друзів. Високий рівень кімнати з ванною кімнатою. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZM

• "Шоколадний Апартамент"

Приватна затишна квартира з ванною кімнатою, що складається із спальні з двоспальним ліжком, вітальні з двома диванами що можуть служити як ліжко для 4 осіб і повністю обладнана кухня. Апартамент має окремий вхід, що дає вам почуття незалежності. Ми рекомендуємо його для пар та сімей з дітьми. Рушники а також доступ до інтернету безкоштовно.

POLTURIZMPOLTURIZMPOLTURIZMPOLTURIZM

POLTURIZM